DSC 0304
       У други петак друге седмице великог поста, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију Пређеосвећених дарова у храму Рођења Пресвете Богородице у Лесковцу. Његовом Преосвештенству саслуживали су протосинђел Серафим Живковић старешина Дивљанског манастира, Архијерејски намесник лесковачки Далибор Стефановић, протонаменсик Владан Ранђеловић, јереј Звонимир Живковић и ђакони Ђорђе Филиповић и Мартин Мичић.
       По завршетку Свете Литургије обављена је Света тајна исповести свештенства Архијерејског намесништва лесковачког, а у просторијама Ц.О. Лесковачке одржан је братски састанак. Парох чукљенички јереј Игор Аризановић одржао је предавање на тему „Историјска анализа великог и часног поста.“
{oziogallery 2172}