PasiPoljanaУ молитвеном расположењу и великој радости, верници Паси Пољанске парохије дочекали су Бадњи дан и Божић у цркви Свете великомученице Недеље. На Бадњи дан отпочевши са освећењем и налагањем бадњака испред цркве, кренуло је празновање. И овога пута бадњаке су донели верници након заједничког чина сечења бадњака, на челу и са благословом пароха, јереја Александра Миленковића, старешине цркве у Паси Пољани.
Сам празник Рождества Христовог отпочео је служењем Свете Литургије, на којој су се окупили и причестили верници који су се молитвом и постом припремали за овај велики празник. Честитајући верницима радосни празник, отац Александар је прочитао и Божићну посланицу Српске Православне Цркве.