У петак треће недеље Часног поста, 17. марта 2023. године, у Белој Паланци је одржан братски састанак и исповест свештенства Архијерејских намесништава пиротског и белопаланачког. Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Литургију Пређеосвећених Дарова у храму Вазнесења Господњег у Белој Паланци.

Преосвећеном Епископу саслуживали су архимандрит Серафим (Мишић), игуман манастира Успења Пресвете Богородице у Сукову, јереј Душко Видачић, Архијерејски намесник пиротски и ђакон Никола Ераковић.

По завршетку богослужења, уследила је исповест свештенства овог намесништва, коју је извршио архимандрит Серафим. Након завршене исповести, уследио је састанак, на коме су представљене све појединости везане за рад свештенства ових крајева, а такође је изложен и рад који је писао јереј Немања Шево, свештеник из Пирота.

После окончања састанка, уследила је трпеза љубави, којом је братски састанак свештенства Архијерејских намесништава пиротског и белопаланачког завршен.