NaslovnaУ среду 01.априла, на празник светих мученика Хризанта, Дарија и других и преподобног Симеона Дајбабског, у малом Саборном храму у Нишу, Литургију Пређеосвећених дарова  служио је протосинђел Серафим (Мишић) настојатељ манастира Успења Пресвете Богородице у Сукову, уз саслужење свештенства Архијерејског намесништва првог нишког.
Светој Литургији присуствовао је Његово Преосвештенство Епископ нишки господин Јован.
Након свете службе сви свештеници овог намесништва приступили су светој тајни Исповести. Исповедали су протосинђел Серафим (Мишић) и протојереј-ставрофор Благоје Станковић.
По светој тајни Исповести у просторијама Светосавског дома у Нишу одржано је редовно годишње братско сабрање овог намесништва.Сабрање је поздравним словом отворио Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Јован а потом јереј Жарко Милетић прочитао пригодно предавање на тему ,,Мисија код младих у савременом добу".
Уследили су извештаји Архијерејског наменсика и ревизора богослужбеног живота са плановима за наредни период.
На самом крају сабрања Епископ је сабраном свештенству упутио речи поуке.По сабрању уследила је трпеза љубави.