Конџељска парохија. Подаци о пароху

Душан ГагићПарох конџељски: јереј Душан Гагић
Тел.: 0655397294

Јереј Душан Гагић рођен је 8. фебруара 1987. године у Крушевцу, од оца Добрице и мајке Радмиле. Основну школу завршио је у Крушевцу, након чега уписује Богословију светих Кирила и Методија у Нишу. Уписао је Православни богословски факултет у Београду. 27. новембра 2010. године ступа у брак са Снежаном Секуловић са којом има кћерку Ирину. Рукоположен је у ђаконски чин 5. новембра 2011. године у храму Васкрсења Христовог у Нишу, руком Његовог Преосвештенства епископа нишког господина Јована. У презвитерски чин рукоположен је 8. новембра 2011. године у манастиру светог великомученика Димитрија у Дивљани и постављен за пароха у селу Чукуревац. Један период, до укидања парохије, службовао на парохији у селу Доња Речиица. Благословом Његовог Преосвештенства Епископа нишког Г. Г. Арсенија, од 01. јануара 2019. године постављен је за пароха конџељског.