Дубоко Нас је потресла вест о трагедији која се догодила у престоници наше земље и невиним жртвама овог немилог догађаја.

Најискреније саосећамо са породицама посрадалих и узносимо молитве Васкрслом Христу за покој душа новопрестављених ђака и чувара ове школе.

Нека Милостиви Христос из непресушног кладенца своје милости источи утеху породицама и пријатељима пострадалих.

Молимо се Господу који је лекар душа и тела наших да подари брзо оздрављење и опоравак повређенима и рањенима у овом трагичном догађају.

Неспремни да прихватимо величину трагедије која нас је све потресла, молимо се да христољубиви род наш Господ сачува и одбрани од сваког зла.

У свим градским храмовима Епархије нишке након вечерњег богослужења биће служен помен свим пострадалима.