Дочек моштију преподобних Зосиме и Јакова Туманских

22102017DocekMostiju
     Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Г. Арсеније данас је у порти храма Светог Николаја Мирликијског Чудотворца у Нишу уз присуство многобројног свештенства и благочестивог народа дочекао мошти Светих Зосима и Јакова Туманских чудотвораца које су стигле у пратњи старешине храма Св. Николаја, протојереја Зорана Филиповића.
     У препуном храму испред моштију Преподобних Зосима и Јакова Туманских, Епископ нишки Арсеније је читао акатист овим Светитељима и на крају се беседом обратио окупљенима.

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Г. Арсеније

У наступајућим данима свакодневно ће се служити Света Литургија у храму Св. оца Николаја од којих ће прву, у понедељак 23. октобра служити Епископ нишки Арсеније са почетком у 8:30 часова.

Извор Радио Глас