Поводим неистините вести објављене у онлајн издању Блица, а која се односи на планирану посету Епископа нишког Господина Јована нишком Породилишту са намером да на дан када се обележава рођење цара Константина дарује прворођеног дечака и девојчицу и да им да имена Константин и Јелена Епархија нишка упућује деманти. Пошто се прва родила девојчица путем телефона је постигнут договор са родитељима да она понесе име Јелена по мајци цара Константина, а како је поподне рођен и дечак Владика Јован је олучио да оба новорођенчета посети заједно у вечерњим часовима када се и обе мајке опораве од порођаја. Недобронамерна је лаж писца текста који је објавио Блиц да је Епископ нишки одустао од посете породилишту и даривања детета јер се није родио дечак. Уз све то, у посети Епархији нишкој је била делегација из Требиња која је отпутовала у поподневним часовима те Епископ због своје жеље да буде добар домаћин није остављао госте.