19032018DuhovniRazgovori

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа нишког Г.Г. Арсенија, у организацији Цркве Св.вел.Прокопија и Народног Музеја Топлица у Прокупљу, 19. марта, приређено је још једно духовно вече под називом Духовни разговори. Овога пута предавач је био високопречасни протопрезвитер мр Иван Цветковић, некадашњи предавач Богословије у Нишу а сада старешина храма преподобне Петке у Нишу. Отац Иван је говорио на више него исцрпну тему: Смрт као (не) природна појава. У свом надахнутом предавању, предавач се осврнуо најпре на физичку дефиницију смрти а затим изнео богословски поглед на ту тему. У пуној сали Грацке галерије у Прокупљу, присутни су се обратили са различитим питањима на које је отац Иван са љубављу одговарао.