IzvorskaParohijaУ храму Свете Тројице у селу Извор свечано је прослављен Свети Сава. Литургији је присуствовао велики број мештана и сва деца из сеоске школе. Скоро сва деца су се причестила. Славски колач је пререзан пред крај свете литургије. Након литургије почео је програм који су припремили ученици школе: „Свети Сава“ истуреног одељења у Извору. Програм је почео Химном Св.Сави, а потом су ђаци рецитовали светосавске песме. Ученици су били радосни због поклона које су добили, а које је спремила Црквена општина. После приредбе сви присутни су отишли у црквену салу где је припремљено послужење поводом празника.
Свети Сава је прослављен и у школи „Свети Сава“ у Бериловцу где су резању колача и прослави присуствовали о. Небојша Вујић и о. Петар Крстић, и у школи: „ 8.септембар“ у Пољској Ржани.