Вечерња служба са каноном Пресветој Богородици и Света Литургија у недељу Светих Отаца, за очување народа и светиња у Црној Гори

IMG b99d9371f18f2e5e81e05405b465f543 V

У храму Светог Николаја у Пуковцу, на навечерје недеље Светих Отаца, служена је вечерња служба и молбени канон Пресветој Богородици, за очување нашег народа и наших светиња у Црној Гори. Сутрадан је служена Света Литургија, на којој смо такође у молитвама поменули наш народ и наше светиње. На Светој Литургији, свештеник се у беседи између осталога народу обратио са молбом, да наше молитвено сећање и молитве у време Божића, за наш народ и светиње у Црној Гори буду посебно појачане. Како би Господ сачувао наш народ и наше светиње и како би дао да Божић прославимо у миру.

o. Милан Ђорђевић