DSC 0025У недељу 35. по Духовима 7. фебруара 2021. године када молитвено прослављамо Светог Григорија Богослова, Његово Преосвештенство епископ нишки Г. Арсеније служио је Свету Литургију у храму посвећеном Успењу Пресвете Богородице у нишком насељу Доња Врежина.

На овом Евхаристисјком сабрању Преосвећеном Владики саслуживали су протосинђел Стефан Спасић, протојереј Златко Василић, архијерејски намесник други нишки, протојереј Владан Стојановић, јеромонах Василије Тодоровић, јереј Огњен Станковић, протођакон Стеван Кричка и ђакон Горан Вучковић.

Након прочитаног Светог Јеванђеља Преосвећени Владика у својој беседи протумачио је данашње Јеванђељско зачало.

ЊЕГОВО ПРЕОСВЕШТЕНСТВО ЕПИСКОП НИШКИ Г. АРСЕНИЈЕ