Leskovac04042013У среду треће недеље Великог поста у Лесковцу је обављена је исповест свештенства које припада Архијерејским намесништвима лесковачком, јабланичком и власотиначком. Исповести је претходила Литургија Пређеосвећених дарова коју су служили исповедник, о. Радован Петровић и архијерејски намесници. За време причасна сабраном свештенству се обратио Архимандрит Дионисије, духовник манастира Липовца, такође исповедник свештенства. После Литургије и исповести је почело братко сабрање свештенства. На почетку су намесници поднели кратке извештаје о стању на терену, а предавање на тему о Царству Божијем произнео је лесковачки свештеник Срђан Вукић. По завршеном сабрању уследила је трпеза љубави припремљена од стране лесковачке Црквене општине.