Парох: протојереј Драгољуб Ивановић
Тел.: 0643602516
Е-пошта: -

Протојереј Драгољуб Ивановић рођен је 23. априла 1961. године у селу Мађаре код Прокупља, од оца Радоја и мајке Светомирке. Основну школу завршио је у Горњој Драгуши код Блаца, након чега уписује Богословију светих Кирила и Методија у Призрену. 25. октобра 1984. године ступа у брак са Марином Костић са којом има двоје деце. У чин ђакона рукоположен је 4. новембра 1984. године у манастиру светог Романа у Ђунису, руком Његовог Преосвештенства епископа нишког Иринеја. У презвитерски чин рукоположен је 8. новембра 1984. године у манастиру светог великомученика Димитрија у Дивљани и постављен на парохију четврту у Прокупљу. Раније службовао на парохијама у Доњој Речици, Малчи и на четврту парохију при храму светог Пантелејмона у Нишу. Од октобра 2023. године, службује као привремени парох малчански.