srecko cvetkovicПарох први комренски: протојереј Срећко Цветковић
Тел.: 0668005616

Протојереј Срећко Цветковић рођен је 22. фебруара 1970. године у Мушутишту код Суве Реке на Косову и Метохији, од оца Лазара и мајке Милеве. Основну школу завршио је у Мушутишту, након чега уписује Богословију светих Кирила и Методија у Призрену 1990. године. Рукоположен је за свештеника 1993. године у Врању, руком тадашњег епископа Јована администратора Македонског, а садашњег шумадијског епископа. Примљен је у нишку епархију 1999. године и благословом Његовог Преосвештенства епископа нишког Иринеја постављен на комренску парохију. На овој парохији за време пастирског службовања саграђен је велики храм из темеља који је започет априла 2001. године, а завршен августа 2011. године. Сада предстоје унутрашњи радови: постављање гранитног пода, иконостас и фрескописање. Саграђен је и црквени дом, и реновирана мала црква светог пророка Илије.

slobodan nedeljkovicПарох други комренски: протојереј Слободан Недељковић
Тел.: 0658882629

Протојереј Слободан Недељковић рођен је 30. јануара 1969. године у Клајићу код Лебана, од оца Милисава и мајке Љубице. Основну школу завршио је у Клајићу, након чега уписује Богословију светих Кирила и Методија у Призрену. 9. фебруара 1992. године ступа у брак са Светланом Страхињић, са којом има двоје деце. Рукоположен је у ђаконски чин 1. марта 1992. године у Саборном храму у Нишу. У чин свештеника рукоположен је 2. марта 1992. године руком Његовог Преосвештенства епископа нишког Иринеја постављен на парохију у Миљковцу. 2012. године, благословом Његовог Преосвештенства епископа нишког Јована, премештен је на другу комренску парохију. 17. јуна 2012. године одликован је протојерејским чином.