LEKOVI 001Драга браћо и сестре,
Обавештавамо вас да смо уз вашу помоћ успели да прикупимо новац за лекове потребне болесном брачном пару М. из Ниша који болују од карцинома и дијабетеса. Брачни пар М. је у тешкој материјалној ситуацији, без било каквих примања и нема новца за потребне лекове. Опорављају се од операција карцинома простате и материце и лекови су им неопходни. На жалост, не могу сами да их купе. Месечно им за лекове треба око 8 000 динара. Ово је тек први пут да смо им помогли, а надамо се да ћемо уз вашу помоћ наставити да им помажемо и у будуће.
Захваљујемо се свима који су помогли и позивамо и остале парохијане и становнике нашег града да се укључе и прикупљање помоћи породици М. Новац намењен за куповину лекова можете оставити у каси која се налази са леве стране у нашем храму. Желимо вам свако добро од Господа.

БРАТСТВО ХРАМА СВЕТОГ ПАНТЕЛЕЈМОНА