''ГЛАС ЕПАРХИЈЕ НИШКЕ'', ГЛАСИЛО ЕПАРХИЈЕ НИШКЕ ЗА ХРИШЋАНСКУ ПРОСВЕТУ И КУЛТУРУ, 2017

prednja korica page 001Нови број гласила за хришћанску просвету и културу ''Глас Епархије нишке'' изашао је из штампе. ''Глас'' је најстарији епархијски часопис у Српској православној цркви, а први број прве серије објављен је далеке 1899. године. Овај, шести број пете серије објављен је са благословом Његовог преосвештенства епископа рашко-призренског г. Теодосија, администратора Епархије нишке. Издавач је, као и у претходним серијама, Епархија нишка, а нови број уредила је новооснована Медијско-информативна и мисионарска служба ''Глас'' Епархијског управног одбора Епархије нишке, на челу са уредником ове службе, др Ивицом Живковићем. Лектуру овог броја извршила је Милена Мишић Филиповић, а послове дизајна и компјутерске обраде Срђан Павловић. Часопис излази једном годишње, а овај број састављен је у штампарији ''Пунта'' у Нишу.

sadrzaj page 001
 Епископ нишки Арсеније
17. 2. 2018. год. Субота
- Света Литургија у храму св. Симеона Мироточивог у Лесковцу
18. 2. 2018.год. (Сиропусна недеља)
- Св. Литургија у храму Рождества Пресвете Богородице у Димитровграду са почетком у 8 и 30ч.
- Вечерње богослужење у Саборном храму у Нишу са почетком у 17ч.

РАСПОРЕД БОГОСЛУЖЕЊА ЕПИСКОПА НИШКОГ ЗА ВРЕМЕ ЧАСНОГ ПОСТА

Spacer