У недељу, 4. децембра 2022. године, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније началствовао је свештеним евхаристијским сабрањем у манастиру Ваведења Пресвете Богородице у Сићеву, који данашњи празник прославља и као своју крсну славу.

Преосвећеном Епископу саслуживали су протојереј-ставрофор Новица Митровић, свештеник у пензији, протојереј Владица Савић, парох пети при нишком Саборном храму, и ђакон Никола Ераковић.

За певницом су појали вероучитељи и ученици нишке Богословије Светих Кирила и Методија, а торжеству празничне прославе допринело је присуство мноштва верног народа, који је у великом броју приступио Светој Чаши.

По заамвоној молитви, Преосвећени Владика је осветио славске дарове и пререзао славски колач, припремљен од стране овогодишњих домаћина славе.