ПРИРЕДБА УЧЕНИКА ОШ „ИВАН Г. КОВАЧИЋ“ ПОВОДОМ ДУХОВСКОГ ПОНЕДЕЉКА У ЦРКВИ СВ. КОЗМЕ И ДАМЈАНА У НАСЕЉУ НИКОЛА ТЕСЛА

нтеслаУченици истуреног одељења ОШ „Иван Г. Ковачић“ у Насељу Никола Тесла и ове године су узели учешћа у литијама и увеличали празновање другог дана Педесетнице. Предвођени вероучитељицом и учитељицом трећег разреда, Миленом Милијић, ученици трећег разреда припремили су приредбу посвећену овом празнику. Након завршетка Свете Литургије и литија, испред  храма Св. Козме и Дамјана, ученици су говорили о значају празника, рецитовали су и отпевали неколико песама.Велики  број присутних мештана, свештеника и верника поздравило је њихов труд осмесима и аплаузима. Након приредбе чекало их је послужење, а коментари присутних родитеља били су да је приредба дала посебну драж и значај молитвеном окупљању у Насељу Никола Тесла.

Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura