шиљ13.маја 2017. год. у средњој техничкој школи "Милева Марић- Ајнштајн" у Новом Саду додељене су награде најуспешнијим на овогодишњем, јубиларном, 25. конкурсу "Светосавље и наше доба" који организују КОЛО СРПСКИХ СЕСТАРА ЕПАРХИЈЕ БАЧКЕ, ОДБОР ЗА ВЕРОНАУКУ ЕПАРХИЈЕ БАЧКЕ, УДРУЖЕЊЕ ВОЈВОЂАНСКИХ УЧИТЕЉА, ЦЕНТАР ЗА ЛИКОВНО ВАСПИТАЊЕ ДЕЦЕ И ОМЛАДИНЕ ВОЈВОДИНЕ а под покровитељством МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА.
Ученица осмог разреда, Татјана Динић, истуреног одељења у Каонику, основне школе "Велизар Станковић-Корчагин" из Великог Шиљеговца
освојила је прву награду за литерарни рад у категорији старијих разреда основне школе.Тема овогодишњег конкурса била је: " СВЕТИ САВА", са великим бројем подтема, а њена награђена песма писана је на тему " НЕ УТИХНУ ИСКРА СВЕТОСАВЉА НИ У ОВОМ НИ У ОНОМ ДОБУ ".
Диплому за најбољу збирку литерарних радова добила је њена вероучитељица Јасмина Ђорђевић.Ученица је са својом вероучитељицом присуствовала додели награда, и ову лепу награду придодала великом броју да сада освојених награда. {oziogallery 1417}