Навечерје празника Ваведења у манастиру Пресвете Богородице у Сићеву

DSC00011У навечерје празника Ваведења Пресвете Богородице, Његово Преосвештенство Епископ нишки господин Јован, служио је празнично бденије у манастиру Пресвете Богородице у Сићеву. њему је саслуживао свештеник Радован Петровић из Ниша. верни народ се окупио у ову светињу, како би заједно са својим Архијерејем прославио навечерје празника овог великог празника. Епископ Јован је у својој беседи, по завршетку службе поучио народ Божији,говорећи о значају Мајке Божије за спасење свих нас, и о испуњењу смисла строзаветнога храма у новозаветној Цркви.При том  желећи свима мирну и благословену молитвену ноћ пред предстојеће литургијско сабрање.

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Г.ЈОВАН