Часови хемије

У склопу наставе ВДС-а, људи који заиста испуњавају оне чудесне речи или боље рећи заповест „Забадава добисте-забадава и дајте“ и своје таланте нису закопали већ деле онима којима је то потребно-умножавајући при том непропоадљиво благо, али не овде на земљи већ на небесима, спаитедају и часови хемије које држи наша вероучитељица и дипломирани теолог и хемичар госпођа Снежана Николић.

Часови хемије одржавају се у просторијама храма Св. Пантелејмона у Нишу сваке суботе од 17 часова.

2015 05 16 08352Хемија је природна експерименталана наука која се бави изучавањем супстанце. Хемија проучава својства суптанце,њену грађу(структуру), промене супстанце као и законе по којима се те промене дешавају.Она је повезана са многим природним наукама.

Циљ часова јесте помоћ деци у учењу, превазилажењу потешкоћа насталих у учењу, заједничка израда домаћих задатака у пријатном амбијенту и уз дружење, као и припрема за пријемне испите.

Позивамо све оне којима је помоћ потребна да се јаве у наведеном термину у просторије храма Св. Пантелејмона.

Наставник хемије дипломирани хемичар и теолог Снежана Николићvds casovi hemije

Нема више чланака у овој категорији. Ако се приказују поткатегорије, оне могу да садрже чланке.